Technický pracovník/pracovnice vývoje / Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)

FirmaGlazura s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Upřesňující informace4):
Glazura s.r.o. založena v roce 1925 se sídlem v Roudnici nad Labem je součástí nadnárodní skupiny Torrecid Group, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém, sklářském a hutním průmyslu. Tato skupina má pobočky v 29 zemích po celém světě se zákazníky ve více než 130 zemích světa.

Volná pozice
TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝVOJE

Co vás čeká
Po zaškolení zkušeným tutorem, Vás čeká samostatné řešení úkolů v rámci vývoje nových výrobků, zodpovědnost za tvorbu interních dokumentů a řádné vedení laboratorního deníku, spolupráce s úseky výroby a kontroly kvality při zavádění nového výrobku do výroby.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Hledáme někoho se SŠ nebo VŠ vzděláním (s orientací v chemii, či strojírenství- povrchové úpravy).
Pokud zvládáte komunikaci v AJ, jste manuálně zruční a spolehliví, pak hledáme právě Vás.

Co vám můžeme nabídnout
Práci v zázemí úspěšné mezinárodní skupiny udávající trendy keramického a sklářského průmyslu.
Mezi naše benefity patří například 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity (9 000 Kč), akce pro zaměstnance, dotované stravování nebo příspěvek na dopravu.
Náš tréninkový plán Vás provede prvními měsíci po nástupu.
Nové nápady se u nás nezametají pod koberec, naopak jsou vřele vítány.
U nás se nezaseknete na jednom místě, možnost kariérního růstu je pro nás samozřejmostí.
Možnost růstu a seberealizace díky odbornému vzdělávání a jazykovým kurzům.
Nástup možný ihned!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat!

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na dopravu, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, podnikové stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zahraniční pracovní cesty, firemní akce.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Roudnická 122, Dobříň, 41301, Česko
mzda, plat (hrubý):od 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Glazura s.r.o., IČ: 62243462
datum zveřejnění nabídky práce:11. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Kamila Čejková, personalista
telefon:416 809 745
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Glazura u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Roudnická 122, Dobříň, 41301, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.